PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

(Limbic Imprint Recoding)

Přepiště svůj limbický otisk, který je ukrytý v podvědomí a napište si jej podle vlastních představ.

Přepis limbického otisku, je hluboká, řízená meditace. Limbický otisk je vlastně naše emoční paměť, která sahá až do chvíle početí. Často si některé věci ani nepamatujeme, to však neznamená, že se nestaly. Emoční paměť ukládá naše vzpomínky na základě pocitů, toho jak jsme se přitom cítili. Protože je to systém vývojově velmi starý, měl za úkol hlavně a především naše přežití. Jenže dnes už některé věci vnímáme jinak a staré vzorce nám neslouží.

Je to jako s počítačem... některé aplikace jsou zkrátka zastaralé a je fajn, nahradit je něčím, co nám bude sloužit lépe.

Jako miminka v bříšku jsme nemohli ovlivnit pocity svých rodičů a jejich vnímání reality. Tato metoda vám umožní "znovu se narodit". Najednou uvidíte tu spoustu možností, otevřených dveří. Najdete podporu uvnitř sebe i venku. Je to slovy nepopsatelný zážitek, který vám umožní cítit se milovaní, milovat, ŽÍT.

Máte pocit, že opakujete stále stejné vzorce chování, připadáte si nešťastní a válcováni životem?

Nebo třeba jen chcete zažít hlubokou relaxaci a návrat sama k sobě, spojení s vlastním kmenem. Pojďte prožít znovu své prenatální období, zrození a celé dětství, až na práh dospělosti. Tentokrát vás nikdo v porodnici neodnese z náruče vaší maminky, aby vás přeměřil, zvážil a nacpal do kolonek.

Užijete si tu nekonečnou lásku a přijetí.

Můžete pak opustit nefunkční vzorce a nahradit je novými. Vědomě si tak vytvoříte novou realitu, která vás podporuje. Naše návyky z dětství totiž často nevědomě ovlivňují celý náš život a nutí nás koukat na svět brýlemi, které nenosí nikdo jiný. Někdy je to fajn, ale pokud se tomuto"filtru" nechcete podřizovat po celý svůj život, pojďte to změnit.

UŽ JSME KOMPLET - REGISTRACE POUZE PRO NÁHRADNÍKY

Kdy?          24.3.2019    
                 

V kolik?     17:00 hod (do cca 21hod)

Kde?       Čajovna nečajovna

                Doubravská (poslední dům vpravo)

                Kostomlaty nad Labem

Cena?         400 kč 

Mapa

 

 

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře.

Deku, na které budete ležet.

Zápisník nebo papír a psací potřeby (jestli to bude propiska a nebo pastelky, to už nechám na vás).

Těším se na setkání.

Přihlásit se můžete formulářem, po telefonu a nebo přimo e-mailem : jungrova.m@seznam.cz

Počet míst je omezený a rezervace je nutná.

To bajecne a krasne misto, v nemz se nase meditace konala, me naprosto okouzlilo, vsude drevo, sklo a latkova sedatka, nadherny prostor s cistymi liniemi a prijemnou barevnosti s pruhledy do zelene a na nebeskou klenbu, vse jsem vnimala jako velmi harmonicke. Na sve vzdouvajici se emocionalni vlny jsem si jiz za tech par mesicu zvykla, neznepokojuje me to. Vim, ze hluboko uvnitr kazde bytosti je ocean nekoneceho ticha, jen ty cesty k nemu jsou obcas zatarasene vselijakym haraburdim naseho hmotneho sveta, v nemz zijeme. Vase vedena meditace se mi moc libila, bylo to prijemne "surfovat" s Vami skrze svet tela do sveta duchovniho. Nase tela jsou totiz uzasne brany, jen mnozi to nevedi. Myslim, ze jsme vsechny byly v dany okamzik velmi stastne. A ten bajecny pocit ochrany a milujici pece (a nebo vzpominka na nej) se jen tak nesmaze, at je, alespon v mem pripade, zivotni situace jakakoliv. Dekuji Vam za moznost chvilku spocinout s jinymi hodnymi bystostmi. Preji Vam krasny a prijemny den a at se Vam dari a neopousti Vas pocit stesti.
Jana Kafková
Marti, moc děkujeme, bylo to úžasné 😃.
Zdeněk a Daniela

KONTAKT: 721 511 579   jungrova.m@seznam.cz