TĚLOVÉ SVÍCE

 Rychlý efekt, téměř okamžitá úleva.

Tato terapie pochází již z dob starých Keltů. A odkazy našich předků by bylo škoda nevyužít, když víme, že jsou k užitku.

Tělové svíce jsou vyráběny z lněného plátna, včelího vosku a kurkumy. Někdy jsou přidávány také éterické oleje. Tato dutá trubička vytváří. po zapálení a přiložení na nemocné místo, komínový efekt - podtlak. Díky teplu a podtlaku dochází v těle k uvolňování škodlivin (toxinů) a jejich rozpouštění. Tyto látky se dostávají ven z těla přes rozšířené kožní póry.

V organismu dochází díky tělovým svícím k detoxikaci a zmírnění zánětlivých procesů. Velkou výhodou je rychlý efekt, úleva přichází takřka okamžitě.

Jak to celé probíhá?

Zapálenou svíčku přiložím (nezapáleným koncem) buď na místo zánětu, nebo do pupku, případně na krk, ruce.. Svíčku vždy podkládám gázou nebo papírovým kapesníčkem. Pak můžete asi 15 - 20 minut relaxovat a třeba i pozorovat světélko svíčky.Svíčku uhasím chvilku před dohořením v nádobce s vodou. Výsledek terapie vidíte i na stěnách svíčky. často jsou to různé spečeniny, kousky nebo hrudky. 

Je nějaká kontraindikace?

Ano - těhotenství (tady se nesmějí použít na bříško), kardiostimulátor, dítě do tři let, otevřená rána, velmi vysoký krevní tlak.

 

Cena 45 Kč za aplikaci 1. svíčky