VYROBÍM PRO VÁS PARFÉMY A OLEJE

Pro potěšení i uvolnění těla a smyslů.

Pokud toužíte mít po ruce něco, co vás přenese do krajiny relaxace, něco co ve vás vyvolá radost i uklidnění, pak vám ráda namíchám váš osobní parfém nebo i olej,  pro harmonizaci těla i duše.

VYTVÁŘÍM PARFÉMY

  • které jsou v tuhém nebo olejovém základu

  • jsou vždy vyrobeny na míru

  • jsou spojené se záměrem a rituálem

Dostanete tak vůni, která je nejen parfémem, ale i "medicínou".

K tvoření požívám byliny, esenciální oleje a polodrahokamy - nejčastěji křišťál nebo růženín. Kameny programuji k posílení vašeho záměru, parfém je pak pro vás velkou podporou při změnách, které chcete dostat do života.

Maminkám nabízím aroma olejíček který je podpoří při porodu, uvolní emoce a pomůže jí naladit se na vlastní tělo.

Stačí přivonět a svět je hned barevnější..

Cena 250Kč/10ml - rollon nebo lahvička s kapátkem

 

Jestli jste už rozhodnuté pořídit si svou medicínu do kabelky, napište mi, nebo zavolejte.

KONTAKT: 721 511 579   jungrova.m@seznam.cz

KVĚTOVÉ ESENCE

Něžné pohlazení

Květové esence ve spreji jsou jemným pohlazením pro vás, vaše miminko nebo pro harmonizaci prostoru . Součástí je růžová květová voda a květová voda neroli. Neroli je květová voda pomerančovníku, zahání smutek na duši a navozuje radost a harmonii. Růžová voda je zklidňující a hydratující, vhodná pro každý typ pleti. Je velmi ženská. K porodu byla rozprašována již v dobách dávné Persie, protože umožňovala ženě propojit se s její moudrostí, uvolnit se .

Jak sekvětové esence používat?

Květovou esenci stříkneme 2- 3 x do dlaně, rozetřeme a několikrát zhluboka nadechneme.Můžeme jí nastřikat i do prostoru a vytvořit tak klidné a harmonické prostředí, můžeme se celé zabalit do této vůně. Pomáhá nám naladit se na svou vnitřní ženu, zklidnit se a ukotvit se ve vlastním těle. Můžeme ji také jemně ji vmasírovat do plosek nohou Vás, nebo vašeho miminka, aby se dostala do celého těla.

Aromaterapie vzácnými květy nám umožňuje přímé spojení s amygdalou přes čichové receptory. Je to místo odkud vyskakují naše emoce, proto je aromaterapie tak rychlá a účinná.

Další součásti této něžné mlhy, kterou vytvoříte každým zmáčknutím vašeho rozprašovače, je pramenitá voda a maceráty květů – Oliva, poupě kaštanu a snědek okoličnatý.

 

Cena 300/30ml

 

Jestli jste už rozhodnuté pořídit si svou medicínu do kabelky, napište mi, nebo zavolejte.

KONTAKT: 721 511 579   jungrova.m@seznam.cz