Tak tohle jsem já.

Mou vášní je pomáhat druhým být spokojení ve svém těle a životě . Díky masážím , prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se.

 

Kdo vlastně jsem ?

Když se mě někdo zeptá co vlastně dělám, trochu váhám, co přesně odpovědět. Když jsem se loučila ve firmě, kde jsem pracovala, ptal se mě kolega jestli teď už může říkat, že jdu dělat čarodějnici na plný úvazek. 🙂

Jinak dle životopisu, žena středního věku s dvěmi dospělými dětmi.

A pro ostatní ? Sluníčko, které poradí a pohladí po duši. Poradí co nejjednoduší a srozumitelnou cestu k lepším dnům. Těší mě to . Podstatně víc než splněný plán a dobré prodejní výsledky. To je ale až teď.

Jako mnoho jiných jsem si nejdřív potřebovala projít obdobím nevědomosti, pocitem, že toho moc neovlivním. A co mně dovedlo až sem ?

Asi nejvíc ze všeho manželská krize. Pocit že jsem k ničemu, přebírala jsem zodpovědnost za všechny okolo, byla vyčerpaná, věčně nemocná, se sebevědomým v háji a legrace se mnou asi taky nebyla.

Manželství po mnoha letech totálně v háji a sny o lásce do konce života taky.

Jako dítě jsem uměla ve snu létat, skákat ze stromu na strom. Na tenhle sen jsem si vzpomněla asi před 2 lety.

 

A jak to ?

Zdál se mi znovu. A mně najednou došlo, že už to umím znovu . Umím létat… Fyzicky jen ve snu… Koště jsem ještě nenastartovala. Ale v myšlenkách... tam jde snadno. Už si umím plnit své sny. S lehkostí, s radostí a moc mě to baví.

Jen podotknu, že manžela jsem nevyměnila. Ustála jsem krizi a dnes jsem moc vděčná za to co bylo, ikdyž vím, že znovu bych tím projít nechtěla.

 Masáže a alternativní medicína (homeopatie, výživa, bylinky ) mě bavily snad vždycky. Před 8 roky jsem se masážím začala věnovat víc, ale ono to občas nestačilo. Potřebovala jsem pochopit že spousta věcí je o hlavě a hlavně, vše souvisí se vším. Základ všeho žití je dech. Tělo má obrovskou schopnost seberegenerace. Když neumíte správně dýchat, neuklidníte myšlenky, neodblokujete záda. A tak jsem prošla kurzy Reiki, Arolo a ADT. Shiatsu masáž. Mohendžodáro, Tanra masáž, lečení jizev, vaginální mapování..

Homeopatie, Bachovky a bylinky, mě na této cestě provází po celou dobu a často spojuji všechno dohromady. Je to tím že jsme každý trochu jiný ikdyž… z hlediska molekulárního asi stejní.

Musíme si umět říct o pomoc, ale cestu musíme stejně ujít sami. Nejdeme za cílem, užíváme si cestu a proto, aby byla co nejhezčí a plná zážitků je potřeba jít. Tak zkuste využít ke svému cíly pár zkratek. Naučte se správně dýchat, hýbat, přečtěte si eBooky. Přijďte na masáž, sezení. podpořte sami sebe a zvyšte své sebevědomí.

Najděte tu esenci.

Když najdete hodnotu sebe, jako člověka a budete si sami sebe vážit, změní se vaše okolí. Ne proto, že to chcete, ale proto, že to v tu chvíli mají potřebu udělat i ti okolo. Pokud ne, zmizí… poděkujte. Bez nich by vás nic nedonutilo udělat KROK.