Atlantis AROLO TIFAR

Starodávné léčitelské umění používané již v Atlantidě. S jeho pomocí lze diagnostikovat hladinu příčiny nemoci, tuto hladinu „vyladit“ – dát do rovnováhy, a umožnit tak tělu cestu k uzdravení.

Tuhle metodu miluju pro její rychlost, to co jsem dřív s pomocí Reiki řešila hodinu, zvládne AROLO třeba za 10 minut. (Ne, nechci to porovnávat, protože láskyplnost Reiki se s ničím srovnat nedá ) Reiki a její znalost je základem tohoto učení, pracuje od symptomu k příčině, AROLO hledá kořen řešení a je v tu chvíli jedno, jaké příznaky jsou viditelné.

Každá nemoc, která se u nás projeví, je vlastně zprávou z našeho podvědomí, kterou jsme nechtěli poslouchat. Pokud už vaše tělo a duše neví jak říct, že děláte něco špatně – onemocní.

Příčina nemoci muže být na jedné z pěti hladin našeho těla:

  • Hmotné -fyzikální
  • Energetické - energie
  • Duševní - mentální
  • Psychické – emocionální
  • Spirituální - duchovní

S AROLEM můžeme i bez speciálních vyšetření vytestovat dávku léku, vitamínů, minerálů. Vše pak samozřejmě můžete zkonzultovat s vaším lékařem. V alternativní medicíně je zvykem dívat se na klienta komplexně neboli holisticky. V našem těle vše souvisí se vším a tak je důležité dát do harmonie a rovnováhy tělo i mysl.

Jen na závěr. Rozdíl mezi klientem a pacientem?

Klient se podílí a rozhoduje o svém procesu, diskutuje a hledá řešení. Aktivně se zapojuje ( změna stravy, odstranění zlozvyků, změna myšlení)

Pacient přehodí svou zodpovědnost na druhého – na lékaře, léčitele. Chce zázračné, ideálně „instantní“ řešení. Něco mi dejte, něco se mnou udělejte. Je mi líto bez vaší, alespoň minimální, snahy dlouhodobou změnu nečekejte.

Ano, umím vám rychle a efektivně pomoct.

Ne, neudělám všechno za vás.

Pokud se i Vy, chcete naučit používat tyto energie, a umět pomáhat sami sobě i druhým, nabízím možnost zúčastnit se semináře a naučit se používat tuto metodu.

Seminář trvá 2 dny, většinou jde o pátek a sobotu.

Popis kurzu najdete zde >>>