Pokud chcete udělat něco se svým životem, nebo se jen podpořit, tak jste tu správně.

Tohle totiž není pouhé čtení, ale spíš takový mini kurz sebepoznání, sebelásky, sebepřijetí a dost možná si tu i odpovíte na to kdo jste a kam jdete.

Je tu pro vás připraveno spoustu cvičení které vás všechno naučí použít v praxi.

Co ještě získáte? Nástroj díky kterému můžete zlepšit svoje vztahy, i ten co máte sama se sebou.

Dokonce se naučíte dýchat (trochu jinak než jste zvyklé)...a pak klidně zjistíte, že vás přestala bolet hlava, tělo, zkrátka, že plujete na jiné vlně.

 

 

vysmátá

Vím jak plout životem v souladu se svými touhami a sny.

Já si ty své plním.

A co Vy?

Pojďte vzít svůj život do vlastních rukou.

 

Reference

Martina ve svém e-booku popsala hlavní způsoby uvědomění si svých chyb v myšlení a jejich následné přetransformování. Je důležité si uvědomovat své chybné myšlenkové vzorce a intenzivně pracovat na jejich změně. Díky tomuto e-booku se každý může naučit překonávat svůj strach, pracovat na lásce k sobě sama, naučit se správně dýchat, být vděčný a to vše posílit díky autorčině vlastní meditaci. Já sama na tomto pracuji už několik let a můj život se hodně pozitivně změnil. E-book doporučuji všem lidem, kteří potřebují zklidnit svoji mysl a naučit se uvědomovat si sebe sama.

Monika Ševčíková

Tento ebook je skvělým průvodcem na cestě z šedého negativního světa do světa energického, barevného a pozitivního. Při čtení jsem si vybavovala spoustu situací každodenního života, ve kterých mohu vždy danou situaci zažít negativně i pozitivně. A opravdu záleží jen na mém myšlenkovém nastavení, jak ta situace dopadne. Děkuji za tento výčet inspirací i za meditace a cvičení, ke kterým se určitě budu ráda vracet.

Pavlína Hanáčková, www.pavlinahanackova.cz