REIKI a energetické léčení

Energie Reiki je univerzální léčivá, nebo raději uzdravující, energie.  Můžeme jí také nazvat zdrojem života. Její pomocí lze například harmonizovat a čistit čakry.

Nemá kontraindikaci a tak jí využijeme pro sebe, děti, zvířata i rostliny.

Cituji: Při předávání reiki se dá údajně změřit značná pulsace biomagnetického pole, protože se pulsy pohybují v podobných frekvencích jako mozkové vlny (0,3 – 30 Hz). Nezávislý výzkum doktorů Roberta Beckera a Johna Zimmermana se zabýval tím, co se děje při praktikování reiki. Vědci zjistili, že nejenže křivka mozkové aktivity předávajícího a přijímajícího se synchronizují ve stavu alfa, ale že se jejich puls sjednotil s magnetickým polem země, známým jako “Schumanova rezonance”. Během předávání reiki je prý biomagnetické pole předávajícího 1000krát větší než za normálních okolností. Energie reiki proudí sama do nejvíce poškozených míst. Tedy tam, kde je jí momentálně nejméně. Je to podobné jako voda. Ta také teče do nejnižšího místa. Pro mnohé znamená reiki okamžitou úlevu.

 

Reiki je asi nejznámější energií, ale při svých terapiích ji kombinuji. Každý jsme jiný a v jiné životní situaci, proto volím individuální přístup. 

Většina klientů za mnou chodí, ale mohu léčit i na dálku.

Jste analytický typ a potřebujete vědět víc?

Přečtěte si o jednotlivých metodách a až přijdete, můžete se zeptat na vše co vás zajímá.

Cena terapie je 600 Kč a doba trvání je 1 - 1,5hod včetně konzultace

REIKI

Objevte energetické léčení, které navozuje stav harmonie, rovnováhy v těle a mysli.
Objevte energetické léčení

ADT

Pronikněte přímo ke zdroji Vašich potíží a cíleně podpořte proces uzdravování.
To mě zajímá

Atlantis AROLO TIFAR

Zažijte hlubokou relaxaci, dovolte svému tělu vyladit jednotlivé hladiny a nastavit proces uzdravení.
Chci naladit své tělo
Když jsem přišla na sesternu a říkala jsem jim to, ze bych chtěla kontrolní ultrazvuk, ze se mi odlucuje sliznice, ze by to tam už nemuselo být... tak řekla... to by musel být zázrak!!!! Tak jen abys věděla.... jak se tomu tady říká 😍
J.....