PRVNÍ POMOC

Cítíte se unavení, bolí vás záda, hlava, ale masáž ani odpočinek teď nestíháte? Najděte si 10 minut a uvolněte se meditací nebo jednoduchým cvičením. Inspiraci a návod najdete právě tady.

CVIČENÍ PRO LENOCHY

Asi všichni máme pocit nedostatku času. Proto jsem pro Vás připravila 5. mini cvičení, která Vás rozhodně neunaví. Dobijte svou energii během dne v několika okamžicích.

MŮJ ŽIVOT = MŮJ SCÉNÁŘ

Víc než čtení. Mini kurz jak naložit se svým životem. Naučte se žít život tvůrce, odhoďte svoje strachy a začněte plout na vlastním obláčku.

PROMĚNY (v) ŽENY

Menstruace vážně není tabu. Inspirace nejen pro dívky měnící se v ženy. Načerpejte energii ze svého menstruačního cyklu. Přesvědčím vás že být ŽENOU je krásné.

ŽÍT PŘÍBĚH SVOJÍ DUŠE

Naučte se používat svou mysl i tělo ve svůj prospěch. Je to stejné jako začít používat kompas na mapě života.

MEDITACE PLANETA LÁSKY

Udělejme si spolu výlet na nádhernou planetu. Tady se můžete nasytit Lásky jak jen potřebujete.

MEDITACE SE STROMEM

Vezmu vás na výlet do vašeho vlastního těla. Naučíte se srovnat páteř a ulevit si od bolesti.

BABY MASÁŽ

Užijte si videoprůvodce a naučte se masáž miminka nebo dospělého. Dotek je přeci to nejpřirozenější, čeho se nám může dostat.

MEDITACE PLNÁ VŮNÍ A CHUTÍ

Užijte si podzimní vůni, chuť jablek u vás doma. Vyzkoušejte, v krátké meditaci, co umí vaše mysl vykouzlit. Napojte se na svou představivost a hrajte si se svou fantazií.

OSOBNÍ PARFÉM

Pořiďte si "medicínu" do kabelky. Aromaterapie vás velmi rychle uvolní nebo "nakopne", podle toho, co od svého parfému potřebujete. Vůně na míru, pro každý den.