Kde jste doma?

Už mě nejspíš znáte, a tak tušíte, že se neptám na adresu.

Kde jste doma ve svém těle?

Každý to totiž máme trochu jinak. Ve svém těle máme „pokojíček“, kam se jdeme schovat, když je nám ouvej. Dočerpáme sílu a zase můžeme do světa.

Tady jsme pozorností jen sami u sebe a vnímáme, co potřebujeme dosytit. Pohlazení, obejmutí, odpočinek, nebo něco jiného.

Fakt ho ještě nemáte?

Tak šup, jdeme hledat.

Stačí zavřít oči a uvědomit si své tělo. jak se teď má? Kam stahujete maximum svojí pozornosti? Může to být srdce, místo nejvyššího vědomí a zranitelnosti, solar plexus, naše vnitřní síla. U žen to může být děloha, místo nejvyššího přijímajícího principu a zároveň ženské síly.

Každý jsme doma jinde.

Možná už teď konáte svá rozhodnutí z místa svého vnitřního Já, a to je prima. Odtud tvoříte, co je pro vás dobré. Ne proto, že to hlava vymyslela a podstrčila vám to, ale tohle cítíte. Tohle je pro vás podstatné.

Když budeme ze své vnitřní „adresy“ tvořit všichni, budeme se mít fajn. Nebudeme mezi sebou soupeřit o moc, budeme se podporovat a vnímat jinak, než hlavou a očima.

Přeji vám, ať se v těchto dnech zrodí mnoho krásného.

Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky