Přijímající princip

Včera jsem po velmi dlouhé době viděla jednu ženu. Setkání bylo jen krátké ale uvědomila jsem si výraznou změnu její energie.

Před rokem z ní vyzařovala jemná křehká energie, taková „vílenka“. A včera? Struktura, a tak trochu „žena od rodiny“.

Nechci tvrdit, že je něco dobře nebo špatně. Jen je to o uvědomění, jak nás ovlivňuje okolí a jak díky našemu „přijímajícímu principu“ se můžeme proměňovat.

Co vedlo u ní ke změně?


Přiznám se, že je to moje dedukce, ale včera byl vedle ní muž a před rokem byla sama s dítětem. Možná to byl důvod proměny.

Tehdy na mě působila křehce a zároveň autenticky. Teď žena se společenskou maskou přijatelnosti.

Proto vnímám jako nutnost vracet se sami k sobě, ke své podstatě, nehrát role (ani sami před sebou). Je to každodenní činnost. Zkoumání, zvažování… Je to moje, nebo přijímám cestu někoho jiného. Letošní léto hodně vnímám, že potřebuji být co nejčastěji o samotě. Nakrmit své tělo sluncem, vodou, jemným pohybem. Plynutím.

Potřebuji zjišťovat, jestli náhodou neplavu proti proudu, ne proti proudu společenskému, ale být v souladu s plánem mojí duše. Někdy mi stačí i hrabat se v hlíně, sbírat maliny, rybíz, vařit marmeládu, uklidit. Být zabraná do činnosti, být je s tím co právě teď je. Neuhýbat, prožívat.

Někdy v lásce a v radosti a někdy trochu v chaosu, napětí.

Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky