Když logika nestačí

Nevím jak vy, ale já mám občas pocit, že co nezná Google, neexistuje.

A co když takový systém nosíme sami v sobě. Napadlo vás, někdy, co všechno je ukryto v našem těle?

Tím nemyslím orgány, krev, lymfu ani naše jednotlivé buňky. Mluvím (píšu) o moudrosti našeho těla. Každé tělo má buněčnou paměť, ve které uchovává zážitky nás samotných i našich předků.

Proč je důležité o tom vědět?

Měla jsem v poslední době na terapii několik žen s absolutně odlišnými problémy. Z lékařského hlediska byly shledány zdravými, nicméně jejich potíže trvaly, a tak byly označeny za psychosomatické.

A mně došla souvislost s buněčnou pamětí.

Ta do našeho těla ukládá hezké věci, ale i ty, co jsou pro nás trochu fuj.

Čas od času se stane, že naše hlava (mysl) vyhodnotí danou záležitost ve smyslu: „Všechno v pohodě.“ Jenomže tělo může mít úplně jiný názor a podle toho s informací nebo zážitkem naloží. Prostě ho vyhodnotí jako spam, vir. Vlastně nevím jak přesně se „to“ v našem těle chová. Jen jsem zjistila, že „to“ může vyvolávat různé potíže – bolesti hlavy, břicha, alergii… Minimálně nám to bere energii.

Popíšu svou vlastní zkušenost. Byla jsem na metamorfní technice u jedné terapeutky. (Metamorfní technika by se dala přirovnat k velmi jemné masáži.) A při téhle terapii se mimo jiné objevil příběh starý mnoho a mnoho let. Ukrytý tak hluboko, abych na něj ani já neviděla a nenašla ho, natož aby mě napadlo ho řešit.

Nebudu zabíhat do podrobností. Má hlava to tehdy vyhodnotila: „Ok, nic moc super, ale vlastně v pohodě.“ Mé tělo ovšem (na rozdíl od mysli) nelže, a ten zážitek hodilo do jiné škatulky – průšvih, trauma, brrr…

Najednou vše vyplulo na povrch a já jak v blbém kině zírala na příběh, který se přede mnou odehrával, a žasla jsem, jak nepříjemný zážitek to pro mé tělo byl. Teď už jsem na to ovšem viděla a rozhodla jsem se vše pustit, neponechávat si nic podobného. Zážitek jsme přepsaly a mně najednou bylo zase o něco lépe na těle i na duši.

Čekáte, jaký bude happyend?

Jeden bych měla.

Ve chvíli, kdy za sebe převezmete zodpovědnost, tělo velmi rádo začne spolupracovat. Vyloženě se těší, až vymetete všechny kouty od odpadků a starých nánosů a vrátíte mu energii, kterou jste cestou poztrácely. Dotek, ve spojení s dechem a energií, umí doslova zázraky.

Pokud se chcete objednat, napište mi nebo zavolejte.

Budu se na Vás těšit.

Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky