Manželka na dálkové ovládání?

Pánové, to by byla pohoda, že. Dostat takový pěkný manuál, kam a kdy přeladit.

app-1013616

Je mi to jasné, přijdeme vám divné, nevyzpytatelné, náladové a proměnlivé. To je fakt. Hádat se nebudu. Jen, manuál každý držíte ve vlastních rukou a návod k obsluze není těžký.

Ano jsme proměnlivé. Máme totiž menstruační cyklus. A tak máte skoro každý den trochu jinou ženu. Většina pánů si asi všimne dvou fází – menstruační, tu většina z nás asi neutají. No a pak je tu období premenstrační, někdý označované jako PMS. Období temna, období naší čarodějky. Ok, někdy se projevujeme jako dračice, fúrie, no možná by někteří řekli i čúzy. Jsme velmi kritické, vztahovačné a celkem brzy unavitelné. Chcete přežít a třeba si to i užít? NEREJTE, NEPROVOKOJTE. Teď FAKT NE. Jinak vám možná něco přistane na hlavě. My to ani úplně nepotřebujeme řešit (asi to slovo nechápe, tak jen akceptujte), my chceme jen to pochopení a pokud to k řešení je, nechte to až těsně po menstruaci.

To jsme výkonné, analytické, zkrátka kus chlapa  To by vás třeba mohlo bavit.kettle-949108

Tak a co s námi při menstruaci? Hmmm, moc zábavy s námi není.. Do společnosti se nám nechce, lidi kolem sebe nemusíme. Potřebujeme odpočívat . Sex v téhle době také není tabu. Jen opatrně, žádné velké experimenty, ideálně  hooodně dlouhou předehru. Jsme nejzranitelnější.

Je mi jasné, že většina z vás dlouhé návody k obsluze nečte, takže stručně.

Naše menstruace skončila a lze s námi cokoliv vyřešit, naplánovat. V posteli nás ledas k čemu ukecáte. Hlava hodnotí, tělo v tom až tak moc nejede. Rychlovku , než přijdou děti ze školy, tedy klidně dáme. A co pak?

Ovulace.

Pro ty co chtějí těhotnět ideální čas. My co máme s „odchovem“ splněno, si to užíváme. Baví nás společnost, návštěvy, lidi kolem a samozřejmě NEJVÍC nás baví náš partner. Upečovaly bychom vás až do bezvědomí, jsme jak kočky, mazlivé, přítulné. To se v nás probouzí hospodyňka co jí baví všechny a všechno opečovat. A do postele nás honit nemusíte. Půjdeme sami.

Ono je to tak trochu jako s rubikovkou, k cíli vede spousta cest, jenže pokud používáte jen jednu, přicházíte o radost z objevů a hlavně…. Je to pořád to samé. Bude vás bavit stále stejné tričko? Budete si v něm připadat sexy? Taaakže, chce to občas prostřídat, jestliže zvládnete vychytat kdy má vaše partnerka náladu na mazlení a kdy na rychlovku na kuchyňském stole tak máte vyhráno.

Ještě jedná technická, když jsme u té kuchyně. Nejsme rychlovazné konvice, takže výsledek (nažhavení) do pěti minut neočekávejte v žádné naší fázi.

Kromě doby těsně po menstruaci pro nás není žádné mazlení moc dlouhé.

Takže jak vidíte, je to s námi vlastně úúúplně jednoduché, neměníme se ze dne na den. Jen holt to chce trochu všímavosti a zjistíte, že jsme vlastně čitelné, no, někdy je to fakt detektivka. Jednou při vašem doteku vrníme jako kočky a podruhé tam je červený čudlík se skříženými hnáty a nápisem DANGER… Ale věřím, že to dáte…. Jste přeci chlap.

danger-147485

Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky