Pracujete s myslí? A co na to vaše tělo?

Myslíte si, že stačí práce s myslí?

Začnu úplně odjinud. Znáte aquahealing?

Jde o terapii, kdy vás terapeut, velmi zjednodušeně řečeno, různě rozhýbává v nádherně teplém bazénu.

Dlouho jsem si to chtěla vyzkoušet, ale nebyl čas, příležitost a nevím co ještě. Hlavně a především, mé hlavě se do toho moc nechtělo, tak vymýšlela důvody, proč to nejde.

Tohle je totiž o velké důvěře a odevzdání. Dejte si kolíček na nos, zavřete oči a odevzdejte se, když nevíte, jestli vás ten druhý nebude máchat jako prádlo.

No a před pár měsíci na mě „čirou náhodou“ vypadl na Facebooku komentář k aquahealingu od ženy, která se jím zabývá mnoho let.

Měla jsem jasno, nadešel ten správný čas a jdu do toho. Domluvily jsme si termín a v den D jsem lezla do krásně teplé vody s velmi neurčitými pocity, ale s jasným záměrem.

Chci se naučit dát důvěru někomu jinému, nechat plynout proces a jen být součástí toho, co se děje. Nezasahovat, nehodnotit. Nechtít nic podle svého. Jen být. Být v odevzdání. Být v té nejčistší energii, v energii odevzdání a přijímání.

Darja je naprosto empatická bytost, co přesně vycítí hranu, kam jít, aby vás to posunulo, ale nesemlelo.

Po celou dobu jsem vědomě dechem uvolňovala ze svého těla, ze svých buněk vše, co už nepotřebuji.

Přicházely různé vhledy a já si znovu potvrdila, že tělo a jeho buněčnou paměť nejde „očůrat“. V každé naší buňce jsou schovány zážitky, i ty, které si raději nepamatujeme.

Možná se staly velmi dávno, třeba i u maminky v bříšku. Možná ještě dál v rodové linii, ale naše buňky si informaci pamatují.

Voda je největší informační síť a naše tělo je tvořeno vodou zhruba ze 70 %. Uvědomujete si, jaké množství informací bydlí ve vašem těle?

Proč o tom píšu? Protože vím, že rozhýbat vodu v těle je důležité. Je jedno, jestli si dáte procházku, masáž nebo rozhýbáte vodu v těle svým dechem. Důležité je, nespoléhat jen na svou hlavu a myšlenky, jít do těla. Postupně přepisovat buněčné zápisy a nechat jít, co neslouží, přijmout nové. Uklidit.

Protože po úklidu je potřeba odpočívat, přeji vám hezký večer a jdu relaxovat.

Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky