Fotka jako důkaz

„Haló, tady detektivní kancelář.

Jak se máte?“

 

Napadlo vás někdy, jak velký důkaz jsou všechny vaše fotky?

Fotíte se nerady, protože máte pocit, že nejste fotogenická?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nevím jak vy, ale já mám fotky, které mám moc ráda  a pak ještě spoustu dalších, které ovšem na pomyslném žebříčku rozhodně nezaujímají první místo.

Ty, mé, obzvlášť oblíbené, by se daly asi spočítat na prstech jedné, možná obou rukou.

Nejsou od profíka, ani jedna. Některé fotily moje děti a některé můj muž, ani jedna z nich není naaranžovaná, většinou jsou focené doma, nebo při nějaké společné aktivitě.

Na všech si připadám krásná. Pochopila jsem, že fotky jsou obrovský důkaz toho, jak to se sebou máme. Právě v tu chvíli. V tento okamžik. Jak se cítíme, co řešíme. Co zrovna naše sebevědomí.vysmátá

Na fotkách , co mám tak ráda, je vidět jak moc jsem právě spokojená, šťastná, kdy si prostě užívám to co právě je.

Většinou makeup zrovna nic moc, jen si toho vlastně ani nevšimnete. Jsou to fotky, které vyjadřují jak ten, kdo drží foťák v ruce mě má rád.  Milujeme mě takovou jaká jsem, bez podmínek (aspoň pro tuto chvíli) a na těch fotkách se to odráží.

 

 

Mám i fotky od profíka, možná by vám přišly krásné, jen v nich něco chybí – bezprostřední úsměv, kouzlo okamžiku. Možná jsem v tu dobu i něco řešila, doma, s mužem, s dětmi, v práci a připadla jsem si neschopná marná a přesně tohle pak i f20180821_103805otky odrážejí.

Zkuste si to dát jako vlastní terapii.

Vemte album, nebo třeba telefon a dívejte se. Dívejte se sama na sebe. A vzpomínejte.

Co bylo když……

Možná najdete ještě nějaké nevyslovené věty, možná i kostlivce za skříní. Dejte tomu všemu místo ve svém životě. Je to terapie, která vám ukazuje v který moment jste něčím procházela. Je to vlastně super zpětná vazba.

Ty největší krize a nejpříšernější dny, nám totiž dávají obrovský dar. Dar posbírat své síly, odrazit se a letět. Za sluníčkem, za krásnými pocity.

A jestli jsou ve vašem albu jen fotky, na které se ráda díváte, tak gratuluji. Vám asi nemusím říkat, že štěstí je hlavně a především, v nás samotných.

foto z FB

Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky