Zrození ženy

Jaké jsme my ženy?

Křehké- zrozené z pěny, bohyně lásky, rodiny i válečnice? Každá jsme jiná a v jiné životní fázi, máme jiné dary a schopnosti.

Abychom zjistili kde teď zrovna je naše místo, co v sobě potřebujeme opečovat, máme pro vás připravený

Seminář

14.-16.9.2018 Zrození ženy

Prožitkový seminář pro ženy, který vám umožní spojit se zdrojem ženské energie, zvědomit si, jak se cítím jako žena, co je ženská síla a nahlédnout do sebe…❤
Skrze tanec, očistný indiánský rituál potní chýše a meditaci dostanete možnost najít sebe samu, poznat svoji vnitřní ženu, spojit se s ní a nechat se vést.
Můžete se těšit na prožitkový tanec Loona Dance, přepis Limbického otisku, indiánský rituál potní chýše, astrologický vhled do horoskopu a kabalu..
Příjezd v pátek do 18 hod. Po večeři bude následovat večerní program, kde si zvědomíme naše záměry pro společnou práci, kterou ukončíme v neděli v 15 hodin.
Pro naše společné zážitky jsme vybraly nádherné prostředí šamanského meditačního centra U kamenné ryby, Chrustenice 160, 26712 Loděnice. www.ukamenneryby.cz, které má pro nás připravenou vynikající vegetariánskou stravu.
Cena semináře je 3.500,- Kč. Ubytování s plnou penzí je 1.200,- Kč.
Seminářem vás budou provázet Míla Hlávková a Martina Jungrová. Rituál potní chýše povede Slávek Šup. V případě špatného počasí bude potní chýše nahrazena krystalovým obřadem.
Na seminář se přihlašte u jedné z lektorek. Poté obdržíte další informace včetně čísla účtu, na který je třeba uhradit zálohu ve výši 2.000,- Kč, kterou si rezervujete své místo.
Míla Hlávková, email: mila.hlavkova@seznam.cz, tel. 603 410 114, www.vykladhoroskopu.cz
Martina Jungrová, email: jungrova.m@seznam.cz, tel. 721 511 579, www.masaze-reiky-martina.cz
V průběhu semináře si budete moci zakoupit vonné oleje, krémy a další kosmetické doplňky v biokvalitě, které jsem pro vás vytvořila.
Těšíme se na vás…❤
Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky