Homeopatie na cestách

V Albánii jsem ocenila svou homeopatickou lékárničku.

Miluju mořské plody a tak jsem ani tady neodolala. Bohužel tohle jídlo mi sice chutnalo, ale mé tělo na to mělo výrazně jiný názor. Takže nastala taková drobná „intoxikace“.  Kombinace energetické léčení + homeopatie zafungovala velmi rychle a tak mi stačilo jedno odpoledne v posteli.

Minulý rok jsem psala krátký článek co s sebou. Jenomže teď mi přijde, že informací není nikdy dost a tak jsem začala tvořit tabulku.

homeopathy-1454838

Homeopatie funguje na základě léčby podobného podobným. Proto je důležité znát obraz léku. Ve chvíli kdy vezmete „kuličky“ dostává vaše tělo informaci. Takže, když je ta informace chybná nebo nedostatečná, nemusí vám homeopatie pomoct a nebo jen něco potlačí. O to asi nestojíte. Až se tedy budete rozhodovat co na úpal, horečku, průjem,ekzém, vezměte do úvahu hlavně to, jak vám je jako člověku – únava, zchvácenost, potřebuji si lehnout…. a podle toho „ordinujte“.

Tabulka je spíš taková první pomoc a určitě nenahradí klasické konstituční homeopatické ošetření, jenže na cestách často musíme něco vyřešit hned, s tím co máme.

20180710_103252

Možná najdete i jiná homeopatika jako doporučení. Je to tím, že každý jsme jiný a proto každému z nás na stejný problém zabere jiný lék. Inspirujte se mými zkušenostmi a nechte si prostor pro vlastní názor.

Můžete si také zabalit esenciální oleje jako kadidlo, levanduli a tea tree, ale o tom zase jindy 🙂

Přeji báječné léto a krásné zážitky z vašich cest.

Homeopatická lékárnička na cesty

Martina Jungrová
Pomáhám klientům s jejich tělesnými potížemi najít jejich příčinu a individuální cestu ke zdraví. Jsem čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky masážím, prací s energiemi, učím ostatní žít život v pohodě a rozvíjet se. Něco o mně si přečtěte zde>>
Komentáře
  • Stáněte si eBook zdarma:

    Cvičení pro lenochy. Aby tělo nebolelo aneb 5 mini cvičení která Vás neunaví a dodají energii

  • Stáhněte si eBook ZDARMA

    Proměny (v) ženy Menstruace není tabu - chybějící článek hodin přírodopisu i dívčích časopisů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky